“РАІ” – це унікальна радіостанція, яка поєднує в собі різноманітні музичні напрямки та розважальні програми, щоб задовольнити різні смаки та інтереси наших слухачів.

У нашому ефірі ви почуєте чарівні народні пісні, які передають дух та культурну спадщину України. Ми дбаємо про те, щоб наші слухачі могли насолоджуватися кращими зразками української музики та пізнавати її багатство.

Паралельно з музикою, на “РАІ” ви зможете слухати новини та розмовні програми, які висвітлюють актуальні події та питання сучасного життя. Ми прагнемо надавати нашим слухачам інформацію та аналіз, що допомагає бути в курсі всіх подій.

“РАІ” – це місце, де ви можете розважатися, поглиблювати свої знання про українську культуру та отримувати актуальну інформацію. Наша станція прагне бути партнером у вашому розвитку та розвагах, надаючи якісний та різноманітний контент.

Приєднуйтесь до “РАІ” і дозвольте собі насолоджуватися багатогранністю української культури та інформацією, яка завжди на вас чекає. Наша станція завжди готова бути вашим вірним спутником в світі музики, новин та розваг.