Слухати онлайн «Українська Пісня» радіо

“Українська Пісня” – це радіостанція, яка пропонує слухачам відчуття глибокого зв’язку з українською музичною спадщиною. Наша станція – це музичний амбасадор української культури та ідентичності, яка відзначається в кожній ноті.

Ми віримо в силу української музики, яка має глибокі корені та розкриває різноманітність нашої національної спадщини. У “Українській Пісні” ви почуєте найкращі творіння відомих виконавців, які розповідають про наше життя, історію, традиції та почуття.

У нашому ефірі ви знайдете різноманітність жанрів, від українського фольку до сучасної поп-музики, від ретро до народних пісень. Ми прагнемо бути вашим провідником у світі української музики та розповідати про творців, які надихають та спільність, яка формує нас як націю.

Приєднуйтесь до “Української Пісні” і дозвольте музиці стати об’єднуючою силою, яка розкриває красу та глибину українського духу. Наша станція готова подарувати вам відчуття гордості за свою культуру та національну спадщину через магію української музики.