Слухати онлайн «Kiss FM» радіо

“Kiss FM” – це радіостанція, що визнана як один із найбільших музичних гігантів в Україні. Заснована на принципах та стилістиці електронної музики, ця станція завоювала серця слухачів завдяки своєму багатогранному музичному вибору та найкращим трекам у жанрах дабстеп, драм-н-бейс, електронна музика, прогресив, танцювальна, транс і хаус.

Переважна кількість програми “Kiss FM” націлена на молоде покоління, яке цінує сучасну та інноваційну музику. Завдяки нашій музичній редакції, ми завжди пропонуємо найсвіжіші та найгарячіші хіти у всіх жанрах, що лунають на танцювальних майданчиках всього світу.

Ми є джерелом інформації та новин для шанувальників електронної музики. Наші ведучі та DJ регулярно розповідають про найцікавіші події в музичному світі, інтерв’ю з відомими артистами та трансляції з музичних фестивалів, де зібрані найбільші імена електронної сцени.

“Kiss FM” дарує слухачам можливість зануритися у світ ритмів та забутися під музику. Наша станція об’єднує прихильників електронних жанрів та робить їхні дні яскравішими, надихаючи на танець та емоційну відповідь до кожного треку. “Kiss FM” – це не просто музика, а справжній стимул для душі та тіла, який завжди поруч з вами.